fbpx
Wbijaj na kawę

Iwaszkiewicza 4/7,

39-100 Ropczyce

EVENTY
  /  EVENTY

Koncerty

Booking artystów, promocja, zaplecze techniczne oraz realizacja wydarzenia. Kompleksowa obsługa klubów i marek z wykorzystaniem event marketingu. Sold out i after to jedne z naszych ulubionych haseł

Stand-up Comedy

Pojedynczy występ, cykliczne wydarzenia w Twoim lokalu czy cała trasa komediowa artysty? Nieważne, kochamy dobry humor. Tworzymy trasy standup’u w kraju i za granicami. Przejmujemy logistykę, promocję i dystrybucję biletów. Ty się uśmiechnij.

FoodParki

Czym byłby dobry event bez konkretnego menu? Na to pytanie nie znamy odpowiedzi. Organizujemy zloty foodtrucków dbając o różnorodność potraw, a także logistykę i wszystkie aspekty techniczne terenu. Dodatkowe atrakcje przychodzą z odsieczą!

Kina plenerowe
i samochodowe

Dobre kino na wielkim ekranie, nieistotne czy na leżaku czy w samochodzie. Współpracujemy z miastami oraz galeriami handlowymi zapewniając niezbędne licencje oraz niezapomniany klimat. To jak? Horror, komedia czy sci-fi?

Eventy lifestylowe

Zawody skateboardowe na rampie, tor skimboardowy czy może warsztaty taneczne? Dodaj świeżości swojej marce i dotrzyj do swoich odbiorców poprzez akcje lifestylowe. Dla nas ograniczenia nie istnieją. Przekonaj się sam.