fbpx
Wbijaj na kawę

Iwaszkiewicza 4/7,

39-100 Ropczyce

DESIGN
  /  DESIGN
Kreacja

Kreacja

Tworzymy niecodzienny lecz starannie przemyślany wizerunek marki rozpoczynając od namingu inwestycji, dopasowanego contentu, poprzez identyfikację wizualną po wdrożenie kampanii. Uwydatnij potencjał Twojego brandu, konkretnego brandu!

Identyfikacja wizualna

Słyszeliśmy wiele teorii głoszących, że dobry logotyp to sprzedaż marki. Nic tak mylnego. Dobry branding powinien składać się z wielu elementów tworzących spójną całość. Chętnie opowiemy Ci jak jest, na serio.

Identyfikacja wizualna
Strony internetowe

Strony internetowe

Często mówi się, że strona internetowa powinna być Twoją wizytówką. I słusznie. Zadbaj o dopracowanie każdego szczegółu, począwszy od dobrze zaprezentowanej oferty, odpowiedniego copywritingu, po dopasowanie graficznych szczegółów. Come on!

Murale

“Od wariata różni mnie jedynie to, że ja nim nie jestem” mówił Salvador Dali. Przenosimy więc swoją kreatywność do przestrzeni miejskiej, do lokali gastronomicnych, na mury i bloki. Tworzymy artystyczne projekty marketingowe oraz spontaniczną sztukę.

Murale
Projektowanie produktów

Projektowanie produktów

Wprowadź świeże produkty do swojej oferty, dodaj swojej marce charakteru dzięki niecodziennym gadżetom. Zajmujemy się analizą produktów w konkretnej branży, dobraniem materiałów do produkcji oraz graficzną oprawą nowości.